دانلود مقاله دکتر محمود احمدی نژاد 16ص

دانلود مقاله دکتر محمود احمدی نژاد 16ص

با ما همراه باشید با موضوع دانلود مقاله دکتر محمود احمدی نژاد 16ص
دانلود مقاله دکتر محمود احمدی نژاد 16ص برای شما بازدید کننده محترم این مقاله کامل را تهیه کرده ایم. دکتر محمود احمدی نژاد 16ص

پسوند : word (..DOC) - صفحه : 16

بخشی از فایل :

‏2

‏دکتر محمود احمدی نژاد ( رئیس جمهور ایران)

‏دکتر محمود احمدي نژاد در سال 1335 هجري شمسي در روستاي ارادان از شهرستان گرمسار، چشم به جهان گشود و از يک سالگي به همراه خانواده در تهران اقامت گزيد.

‏پدر ‏ایشان ‏آهنگر ‏بوده ‏و ‏هفت ‏فرزند ‏داشت، ‏محمود ‏احمدی‌‏نژاد ‏فرزند ‏چهارم ‏خانواده ‏است ‏.

‏وي دوران تحصيلات ابتدايي ، راهنمايي و متوسطه خود را در اين شهر گذراند و در سال 1354 با کسب رتبه 132 کنکور سراسري گزينش دانشجو، تحصيلات عالي خود را در رشته مهندسي عمران دانشگاه علم و صنعت آغاز کرد و در سال 1365 در مقطع کارشناسي ارشد همان دانشگاه پذيرفته شد و در سال 1368 به عضويت هيات علمي دانشکده عمران دانشگاه علم و صنعت در آمد و در سال 1376موفق به دريافت مدرک تحصيلي دکتراي مهندسي و برنامه ريزي حمل و نقل از دانشگاه علم و صنعت گرديد. ايشان به زبان انگليسي آشنايي دارند و طي سال هاي تدريس در اين دانشگاه و تدوين مقالات و پژوهش هاي متعدد علمي ، راهنمايي ده ها پايان نامه کارشناسي ارشد و دکتراي تخصصي در زمينه هاي مختلف مهندسي عمران ، راه و حمل و نقل و مديريت ساخت را بر عهده داشته است.

‏2

‏ ‏دکتر ‏احمدی‌‏نژاد ‏از ‏مرداد ‏سال ‏۱۳۵۸ ‏به ‏عنوان ‏نماینده ‏دانشگاه ‏علم ‏و ‏صنعت ‏برای ‏شرکت ‏در ‏جلسات ‏به ‏حضور ‏حضرت ‏اما‏م ( ‏ر‏ه )‏مشرف ‏می‌‏شد، ‏که ‏استمرار ‏این ‏جلسات ‏در ‏حضور ‏مقام‌‏معظم‌‏رهبری ‏زمینه ‏شکل‌‏گیری ‏شورای ‏اولیه ‏دفتر ‏تحکیم ‏وحدت ‏را ‏مهیا ‏کرد.

‏ایشان ‏با ‏شروع ‏جنگ ‏تحمیلی ‏به ‏منطقه ‏غرب ‏شتافت ‏و ‏تا ‏سال ‏۱۳۶۴ ‏در ‏فعالیت‌‏های ‏پشتیبانی ‏منطقه ‏تلاش ‏کرد ‏و ‏در ‏سال ‏۱۳۶۵ ‏داوطلبانه ‏به ‏تیپ ‏ویژه ‏سپاه ‏پاسداران ‏انقلاب ‏اسلامی ‏پیوسته ‏و ‏با ‏طی ‏دوره‌‏ای ‏در ‏قرارگاه ‏رمضان ‏در ‏عملیات ‏برون ‏مرزی ‏کرکوک ‏شرکت ‏نمود ‏و ‏بعد ‏از ‏آن ‏نیز ‏به ‏عنوان ‏مسئول ‏مهندسی ‏رزمی ‏لشگر ‏۶ ‏ویژه ‏سپاه ‏و ‏مسئول ‏ستاد ‏جنگ ‏استانهای ‏غربی ‏کشوربه ‏خدمت ‏پرداخت.

‏دکتر احمدي نژاد پيش از پيروزي انقلاب اسلامي در کسوت دانشجو و با شرکت در مجالس مذهبي و سياسي وارد فضاي سياسي جامعه شد و پس از پيروزي انقلاب اسلامي با توجه به حضور در دانشگاه از پايه گذاران انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه علم و صنعت ايران بود و در دوران جنگ تحميلي به عنوان داوطلب بسيجي در قسمت هاي متعدد جبهه به ويژه مهندسي رزمي به خدمت پرداخت و اين مهم را تا پايان دوران دفاع مقدس ادامه داد.

تصاویری از چند صفحه نخست فایل :

توجه فرمایید بدلیل تهیهی تصویر با نرم افزار های انگلیسی متن نمایش داده شده در تصاویر ممکن است دارای اشکالاتی باشد که در فایل اصلی این چنین نیست


  • تحقیق دکتر محمود احمدی نژاد

  • مشخصات فایل: قالب بندی: فایل word و قابل ویرایش تعداد صفحات: 16 بخشی از متن تحقیق: دکتر محمود احمدي نژاد در سال 1335 هجري شمسي در روستاي ارادان از شهرستان گرمسا